Manuel Sur-Ron Light Bee 2 — V1.1
Light Bee 2 2026, version X tout-terrain, batterie 78,54 V / 45 Ah et puissance Turbo 24 kW. Le manuel comprend aussi une colonne L3 : utilisez les indications X pour cette configuration.
Otwórz dokument(nowa karta)SUR-RON / NYVOLT
Duch Light Bee. Nowa intensywność.
€5.700,00 EUR Podatki wliczone w cenę. Koszty dostawy podajemy podczas składania zamówienia.
Wybierz motocykl
Zdjęcie prezentacyjne modelu. Wybrany kolor może się różnić.
Sur-Ron / NYVOLT
Duch Light Bee. Nowa intensywność.
Podatki wliczone w cenę. Koszty dostawy podajemy podczas składania zamówienia.
Wartości deklarowane dla prezentowanej konfiguracji. Moc szczytowa. Maksymalna moc w trybie Turbo.
Twoja konfiguracjaSur-Ron Light Bee 2 2026
Wsparcie przy zakupie
Opcje dostępne przy płatności zależą od kraju, urządzenia i spełnienia warunków.
KlarnaOpcje i warunki przy płatności, po spełnieniu kryteriów.
Przed zakupem potwierdź dostępność modelu, termin i koszt dostawy.
2 lata dla nowych towarów kupowanych przez konsumenta. Zobacz warunki.
Pomoc w wyborze motocykla i wsparcie po zakupie.
Otwórz dokument
Przed złożeniem zamówienia potwierdź dostępność wybranego koloru, termin dostawy i całkowitą cenę z dostawą.
Wyłącznie do jazdy terenowej na prywatnym terenie
Wolność zyskuje
nowy wymiar.
Odkryj zwinność rodziny Light Bee z napędem EVO-2 Hairpin i wyrazistym charakterem. Wybierz kolor i wyobraź sobie kolejną wyprawę.
Każdy dokument wskazuje modele lub podzespoły, których dotyczy. Przed zastosowaniem instrukcji sprawdź, czy odpowiada ona generacji i konfiguracji Twojego pojazdu.
Light Bee 2 2026, version X tout-terrain, batterie 78,54 V / 45 Ah et puissance Turbo 24 kW. Le manuel comprend aussi une colonne L3 : utilisez les indications X pour cette configuration.
Otwórz dokument(nowa karta)Podaj model, pojemność akumulatora i wersję pojazdu, aby nasz zespół mógł ustalić, który dokument jest odpowiedni.
Poproś NYVOLT o instrukcjęPoznaj ten model
Sur-Ron Light Bee 2 2026
Valeur fabricant hors voie publique.
La Sur-Ron Light Bee 2 2026 annonce une batterie de 3,53 kWh, 65 kg avec batterie et une selle de 830 mm. Elle se compare à la Light Bee X sur la capacité, le poids et le budget, puis à l’Ultra Bee sur le gabarit. Choisissez parmi Blanc Glacier, Marron Désert, Vert Sapin et Noir Minuit ; la puissance de 24 kW annoncée correspond au mode Turbo.
Wyposażenie i dane dotyczą prezentowanej konfiguracji. Przed zamówieniem sprawdź wybrany kolor i wersję.

Batterie de 3,53 kWh. Recharge annoncée : ≈ 2 h (20–80 %).
Hauteur de selle annoncée : 830 mm. Le poids et les appuis comptent aussi pour les manœuvres à l’arrêt.
Roues avant / arrière de cette configuration. Consultez les dimensions, le freinage et les suspensions dans les caractéristiques détaillées.
| Twoja konfiguracja | Akumulator / Wersja |
|---|---|
| Biel lodowcowa | 78,54 V · 45 Ah |
| Brąz pustynny | 78,54 V · 45 Ah |
| Zieleń świerkowa | 78,54 V · 45 Ah |
| Czerń nocy | 78,54 V · 45 Ah |
| Configuration comparée | Light Bee 2 · MY26 |
|---|---|
| Type de véhicule | Moto compacte |
| Millésime | 2026 |
| Coloris 2026 | Blanc Glacier, Marron Désert, Vert Sapin, Noir Minuit |
| Aides au pilotage | SRTC et contrôle de cabrage SWC à deux niveaux selon la fiche fabricant |
| Puissance de crête | 24 kW (Turbo) |
|---|---|
| Puissance maximale | 24 kW (Turbo) |
| Vitesse maximale | 90 km/h |
| Vitesse max. annoncée | 90 km/h |
| Contexte de la vitesse | Valeur fabricant hors voie publique. |
| Batterie | 78,54 V · 45 Ah |
|---|---|
| Énergie nominale | 3,53 kWh |
| Autonomie annoncée / conditions | 160 km à 25 km/h ; 108 km à 40 km/h |
| Type de batterie | Lithium semi-solide |
| Recharge annoncée | ≈ 2 h (20–80 %) |
|---|---|
| Recharge | ≈ 2 h (20–80 %) |
| Recharge complète annoncée | Environ 4 h de 0 à 100 % |
| Roues avant / arrière | 19″ / 18″ |
|---|---|
| Couple à la roue annoncé | 410 N·m |
| Fourche — débattement | 215 mm |
| Débattement de roue arrière | 220 mm |
| Course de l’amortisseur arrière | 85 mm |
| Freinage régénératif | Cinq niveaux annoncés |
| Poids annoncé | 65 kg |
|---|---|
| Hauteur de selle | 830 mm |
| Empattement | 1 280 mm |
| Garde au sol | 280 mm |
| Poids avec batterie | 65 kg |
| Charge maximale annoncée | 100 kg |
| Dimensions | 1 900 × 790 × 1 080 mm |
Autonomie annoncée : 160 km à 25 km/h ; 108 km à 40 km/h. La distance réelle change avec le terrain, le rythme, la température et le poids transporté.
Durée annoncée : ≈ 2 h (20–80 %). Cet intervalle concerne 20 à 80 %, pas une charge complète.
Rzeczywisty zasięg zależy od prędkości, terenu, temperatury, obciążenia i poziomu naładowania. Podany maksymalny zasięg nie gwarantuje takiej samej odległości podczas każdego przejazdu.
215 mm.
85 mm.
Cinq niveaux annoncés.
Selle : 830 mm. Poids avec batterie : 65 kg. Vérifiez votre position à l’arrêt et votre solution de transport.
Cette fiche concerne la configuration tout-terrain présentée par NYVOLT. Vérifiez le nom de la finition sélectionnée et les équipements de cette version avant la commande.
Dostępność dotyczy wybranej konfiguracji. W przypadku przedsprzedaży podany przewidywany termin oznacza przybycie towaru do dostawcy, a nie gwarantowaną datę doręczenia. Termin dla miejsca dostawy jest potwierdzany przy zamówieniu.
Warunki dostawyNowe produkty kupione przez konsumentów we Francji są objęte ustawową ochroną zgodności towaru z umową przez 2 lata od dostawy. W sprawie zgłoszenia należy skontaktować się z NYVOLT. Ewentualne gwarancje handlowe uzupełniają prawa ustawowe i ich nie ograniczają.
Informacje o gwarancjiPo otrzymaniu przesyłki sprawdź konfigurację i dostarczone elementy. Warunki, terminy i procedura zwrotu są opisane na odpowiedniej stronie. Skontaktuj się z NYVOLT, aby przygotować zgłoszenie.
Warunki zwrotuKażdy dokument wskazuje modele lub podzespoły, których dotyczy. Przed zastosowaniem instrukcji sprawdź, czy odpowiada ona generacji i konfiguracji Twojego pojazdu.
Light Bee 2 2026, version X tout-terrain, batterie 78,54 V / 45 Ah et puissance Turbo 24 kW. Le manuel comprend aussi une colonne L3 : utilisez les indications X pour cette configuration.
Otwórz dokument(nowa karta)Podaj model, pojemność akumulatora i wersję pojazdu, aby nasz zespół mógł ustalić, który dokument jest odpowiedni.
Poproś NYVOLT o instrukcję78,54 V · 45 Ah, pour 3,53 kWh d’énergie annoncée. La durée de recharge est précisée dans l’onglet Batterie et recharge.
Le poids annoncé est de 65 kg avec batterie, avec une selle de 830 mm. Les autres dimensions vérifiées sont regroupées dans les caractéristiques.
La fiche décrit la version tout-terrain proposée par NYVOLT. Une annonce ou une documentation d’une version homologuée différente ne décrit pas automatiquement celle-ci.
Vitesse max. annoncée : 90 km/h. Valeur fabricant hors voie publique.
Podaj nam model, akumulator i planowane zastosowanie. Pomożemy sprawdzić konfigurację odpowiednią do Twoich potrzeb.
Poproś NYVOLT o poradęSUR-RON / Kolory na zdjęciach: 4
Odkryj kolory i różne ujęcia. Wybierz wariant, aby poznać motocykl z każdej strony.
TWÓJ STYL.
Zieleń świerkowa: oficjalny kolor Light Bee 2 2026. Zdjęcie Sur-Ron.
TWÓJ STYL.
Brąz pustynny: oficjalny kolor Light Bee 2 2026. Zdjęcie Sur-Ron.
TWÓJ STYL.
Biel lodowcowa: oficjalny kolor Light Bee 2 2026. Zdjęcie Sur-Ron.
TWÓJ STYL.
Czerń nocy: oficjalny kolor Light Bee 2 2026. Zdjęcie Sur-Ron.
Oficjalne zdjęcia Sur-Ron przedstawiające kolory 2026. Odcień może się nieznacznie różnić zależnie od ekranu.
Light Bee 2 2026
Silnik EVO-2 Hairpin i deklarowana masa 65 kg. Light Bee 2 rozwija kompaktową platformę, oferując maksymalną moc 24 kW.
Light Bee 2 2026 · 24 kW · 65 kg z akumulatorem
01 / Napęd
Silnik EVO-2 z technologią Hairpin rozwija maksymalnie 24 kW. Deklarowana prędkość maksymalna wynosi około 90 km/h.
Nowa generacja Light Bee łączy większą moc z kompaktową konstrukcją do jazdy na terenie prywatnym.

02 / Akumulator
Wyjmowany akumulator 3,53 kWh. Producent deklaruje do 160 km przy 25 km/h i 108 km przy 40 km/h na trasie pomiarowej. Deklarowane ładowanie od 20 do 80% trwa 2 godziny.
03 / Podwozie
Rama z kutego aluminium, przednie koło 19-calowe i tylne 18-calowe. Hamulce i zawieszenie pokazano na zdjęciach Light Bee 2.

Czterotłoczkowe zaciski hydrauliczne i przednia tarcza 220 mm. Hamowanie mechaniczne uzupełnia regulowane odzyskiwanie energii.

Odwrócony widelec 38 mm: 215 mm skoku z przodu. Skok tylnego koła wynosi 220 mm. Powłoka Kashima i uszczelnienia SKF w prezentowanej konfiguracji producenta.
Zdjęcia i dane konstrukcyjne: Sur-Ron, Light Bee 2. Wyposażenie zależy od oferowanej wersji.
KONSTRUKCJA / WYPOSAŻENIE
SILNIK / ANIMACJA
24 kW
Zobacz silnik Hairpin w ruchu, od obudowy po uzwojenie. Kompaktowa konstrukcja skupia układ napędowy w centralnej części motocykla.
WSPOMAGANIE / ANIMACJA
Funkcja Auto Hold utrzymuje motocykl w miejscu na pochyłości. Demonstracja producenta pokazuje jej włączenie przez dwukrotne użycie klamki hamulca.
ODZYSKIWANIE ENERGII / ANIMACJA
5 poziomów
Odzyskiwanie energii można ustawić na pięciu poziomach. Układ RBS pozwala regulować hamowanie i odzyskiwać część energii.
AKUMULATOR / KONSTRUKCJA
Rama zapewnia dostęp do wyjmowanego akumulatora. Uchwyt ułatwia jego przenoszenie; przed użyciem należy zablokować złącze.
ZŁĄCZE / SZCZEGÓŁ
Złącze zasilania łączy akumulator z motocyklem. Na zdjęciu dobrze widać pomarańczową blokadę i dostęp od góry.
KOŁA / PODWOZIE
19″ / 18″
Opona przednia 70/100-19 i tylna 3.00-18. Zestaw obejmuje przednie koło 19-calowe i tylne 18-calowe.
JAZDA / USTAWIENIA
TECHNOLOGIA / ANIMACJA
Animacja pokazuje przekładnie, zębatki i łańcuch. Prześledź ruch od silnika do tylnego koła.
TECHNOLOGIA / ANIMACJA
Wyświetlacz i elementy sterowania ilustrują funkcję tempomatu prezentowaną przez Sur-Ron. Zasady obsługi sprawdź w instrukcji swojej wersji.
Light Bee 2: dokumentacja Sur-Ron z Kanady i Nowej Zelandii. Dane rynkowe i wyposażenie mogą się różnić. Informacje producenta ↗
Parametry konstrukcyjne Light Bee 2: dokumentacja producenta. Wyposażenie zależy od wersji. Informacje producenta ↗
Light Bee 2 2026
Zasięg orientacyjny: teren, prędkość, tryb jazdy, temperatura i obciążenie wpływają na wynik.
Zasięg jest deklaracją producenta dla określonych warunków. Teren, prędkość, temperatura i obciążenie wpływają na rzeczywistą odległość. Porównuj energię w kWh i te same zakresy ładowania.
Sprawdź dokładną wersję, kolor, wyposażenie, przeznaczenie i dokumenty. Skontaktuj się z NYVOLT, podając doświadczenie, wymiary kierowcy oraz kraj i kod pocztowy dostawy. Przeczytaj warunki gwarancji i informacje o obsłudze posprzedażowej.
Parametry są deklaracjami producenta; potwierdź dostarczaną konfigurację. Źródło: Sur-Ron.
MODEL / NAJWAŻNIEJSZE DANE
Wymiary, energia i wyposażenie: odpowiedzi, które pomogą Ci wybrać.
Specyfikacja podaje silnik EVO-2 Hairpin o mocy 24 kW i akumulator 78,54 V 45 Ah. Osobne animacje pokazują silnik, układ napędowy, tempomat i odzyskiwanie energii.
Prędkość podczas testu wpływa na wynik: według producenta około 160 km przy 25 km/h i około 108 km przy 40 km/h. Ukształtowanie terenu, obciążenie i przyspieszanie zmieniają rzeczywisty zasięg.
Tak. Biel lodowcowa, Brąz pustynny, Zieleń leśna i Czerń nocy mają tutaj własne zdjęcia producenta. Wybór aktualizuje galerię i wariant na górze strony.
Rozdziały techniczne zawierają animacje EVO-2, układu napędowego, Auto Hold, odzyskiwania energii i tempomatu. Każda sekwencja ma własne przyciski odtwarzania.
MODEL NA FILMIE / Sur-Ron
Film prezentujący model. Wyposażenie, osiągi i kolory mogą różnić się zależnie od wersji. Dane sprzedawanej konfiguracji znajdziesz w opisie NYVOLT.
Otwórz film w nowej karcie ↗Sur-Ron / 79Bike / Y-VOLT
Sur-Ron, 79Bike i Y-VOLT: porównaj akumulatory, gabaryty i konfiguracje przed wyborem.
Porównaj modele z oferty NYVOLT. Hyper Bee to minimotocykl: uwzględnij wzrost, doświadczenie kierowcy i planowane zastosowanie. Ultra Bee: konfiguracja NYVOLT 21 kW.
Wybierz od dwóch do czterech modeli i porównaj ich parametry. Pełna tabela pozostaje dostępna.
Przewiń, aby zobaczyć wszystkie modele →
Źródło danych
Przewiń tabelę, aby zobaczyć wszystkie modele.
| Parametr |
|
|
|
|
|
|
|
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Rodzaj pojazdu | Kompaktowy motocykl | Motocykl enduro | Kompaktowy motocykl | Kompaktowy motocykl | Mały motocykl | Motocykl kompaktowy | Motocykl kompaktowy | Motocykl terenowy |
| Porównywana konfiguracja | Light Bee 2 · MY26 | Konfiguracja NYVOLT 21 kW | Light Bee X · MY26 | Falcon Pro · 72 V / 35 Ah | Hyper Bee · MY26 | Lynx · 72 V / 40 Ah | Falcon GT · Samsung 50S · 72 V / 40 Ah | Surge V · bez homologacji drogowej |
| Moc szczytowa | 24 kW (Turbo) | 21 kW (Turbo) | 10 kW | 10 kW | 8 kW | 12 kW | 16 kW; 16,8 kW w porównaniu producenta | 35 kW (szczytowa) |
| Akumulator | 78,54 V · 45 Ah | 74 V · 60 Ah | 72 V · 35 Ah | 72 V · 35 Ah | 58 V · 22 Ah | LG · 72 V · 40 Ah | Samsung 50S · 72 V · 40 Ah | 97,2 V · 45 Ah |
| Energia nominalna | 3,53 kWh | 4,44 kWh | 2,52 kWh | 2,52 kWh | 1,28 kWh | 2,88 kWh | 2,88 kWh | ≈ 4,3 kWh |
| Deklarowana masa | 65 kg | 88 kg | 59 kg | ≈ 59 kg | 39 kg | ≈ 66,2 kg (146 lb) | ≈ 68,9 kg (152 lb) | ≈ 95 kg z akumulatorem |
| Koła przód / tył | 19 / 18″ | 19 / 18″ | 19 / 18″ | 19 / 19″ | 14 / 12″ | 19 / 18″ | 19 / 18″ | 19 / 18″ |
| Wysokość siedzenia | 830 mm | 910 mm | 830 mm | 830 mm | 665–705 mm | 855 mm | 820 mm | 900 mm |
| Deklarowany czas ładowania | ≈ 2 h (20–80%) | ≈ 2,5 h (20–80%) | ≈ 2,15 h (20–80 %) | ≈ 3,5 h | ≈ 2 h (20–80 %) | ≈ 4 h | 3–4 h | ≈ 3 h |
| Cena z podatkami | €5.700,00 EUR | €6.400,00 EUR | €4.700,00 EUR | €4.200,00 EUR | €3.100,00 EUR | €4.519,00 EUR | €5.119,00 EUR | €5.990,00 EUR |
| Zobacz model | Zobacz model | Zobacz model | Zobacz model | Zobacz model | Zobacz model | Zobacz model | Zobacz model | Zobacz model |
| Źródło danych | Zobacz źródło ↗ | Karta NYVOLT ↗ | Zobacz źródło ↗ | Zobacz źródło ↗ | Zobacz źródło ↗ | Zobacz źródło ↗ | Zobacz źródło ↗ | Zobacz źródło ↗ |
Dane deklarowane dla wskazanych wersji. Moc szczytowa nie jest mocą ciągłą. Czasy ładowania 20–80% różnią się od pełnego ładowania. Zasięg nie jest oceniany w rankingu, ponieważ warunki pomiaru są różne.
Energia zaokrąglona z pojemności nominalnej; energia użytkowa może się różnić. Konfiguracje z katalogu NYVOLT. Źródła podano przy każdym modelu.
Sur-Ron Light Bee 2 2026 ma deklarowany akumulator 3,53 kWh, masę 65 kg z akumulatorem i siedzenie 830 mm. Porównaj energię i budżet z Light Bee X, a gabaryty z Ultra Bee. Kolory to Glacier White, Desert Brown, Spruce Green i Midnight Black. Podana moc 24 kW jest wartością szczytową w trybie Turbo.
Sur-Ron podaje 160 km przy 25 km/h oraz 108 km przy 40 km/h — to różne warunki pomiaru. Ładowanie trwa około 2 godzin w zakresie 20–80% i 4 godzin od 0 do 100%. Sprawdź dostarczaną ładowarkę. Maksymalne deklarowane obciążenie wynosi 100 kg, łącznie z kierowcą, wyposażeniem i bagażem. W planowaniu transportu uwzględnij wymiary 1 900 × 790 × 1 080 mm.
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Rocznik | 2026 |
| Moc szczytowa | 24 kW (Turbo) |
| Akumulator | 78,54 V · 45 Ah |
| Energia nominalna | 3,53 kWh |
| Masa z akumulatorem | 65 kg |
| Deklarowana prędkość maksymalna | 90 km/h |
| Deklarowany zasięg / warunki | 160 km przy 25 km/h ; 108 km przy 40 km/h |
| Ładowanie | ≈ 2 h (20–80 %) |
| Wysokość siedzenia | 830 mm |
| Rozstaw osi | 1 280 mm |
| Prześwit | 280 mm |
| Koła przód / tył | 19″ / 18″ |
| Kolory 2026 | Glacier White, Desert Brown, Spruce Green, Midnight Black |
| Deklarowane maksymalne obciążenie | 100 kg |
| Deklarowany czas pełnego ładowania | ≈ 4 h (0–100 %) |
Wybierz kolor, aby sprawdzić aktualną cenę i konfigurację. Porównaj ładowarkę, dołączone wyposażenie, opcje i koszty transportu. Dla Francji metropolitalnej podany termin Sur-Ron to 3–6 tygodni od potwierdzenia zamówienia. W przypadku Polski, Stanów Zjednoczonych lub innego kraju poproś NYVOLT o potwierdzenie kosztu i terminu dla swojego adresu przed zamówieniem. Sprawdź warunki dostawy i poradnik zakupowy i budżet.
W porównaniu z Light Bee X energia nominalna rośnie o 1,01 kWh, a masa o 6 kg. Nie oznacza to takiego samego procentowego wzrostu zasięgu w praktyce. Porównaj swoje podparcie, dokładną konfigurację i całkowitą cenę z dostawą.
Zasięg jest deklaracją producenta dla określonych warunków. Teren, prędkość, temperatura i obciążenie wpływają na rzeczywistą odległość. Porównuj energię w kWh i te same zakresy ładowania.
Sprawdź dokładną wersję, kolor, wyposażenie, przeznaczenie i dokumenty. Skontaktuj się z NYVOLT, podając doświadczenie, wymiary kierowcy oraz kraj i kod pocztowy dostawy. Przeczytaj warunki gwarancji i informacje o obsłudze posprzedażowej.
Parametry są deklaracjami producenta; potwierdź dostarczaną konfigurację. Źródło: Sur-Ron.
Sklep NYVOLT
NYVOLT to francuski sklep internetowy z hulajnogami i motocyklami elektrycznymi. Porównaj modele, konfiguracje i dane techniczne.
O NYVOLTNYVOLT / Poradniki i porównania
Zastosowanie, budżet, zasięg i dopasowanie: kryteria porównania modeli elektrycznych.